Stroje kąpilelowe dwuczęściowe – zalety tankini

Tankini - Stroje kąpielowe dwuczęściowe

Czy wiesz, że niektóre rodzaje bikini pozwalają na zakrycie nieco większej powierzchni Twojego ciała niż inne? Najlepszym przykładem takich strojów jest tankini, czyli strój kąpielowy dwuczęściowy składający się z klasycznego dołu i góry w postaci zwiewnej koszulki.

Tego typu konstrukcja pozwala zakryć brzuszek i dużą część pleców, wciąż jest to jednak strój dwuczęściowy, bo składający się z dwóch niezależnych od siebie części. Tego typu stroje kąpielowe dwuczęściowe to idealne rozwiązanie dla dziewcząt, które pragną zamaskować lekko odstający brzuszek, wstydzą się znamion lub blizn lub zwyczajnie zależy im na zakryciu większej powierzchni ciała przy zachowaniu wysokiego komfortu, wynikającego z dwuczęściowej konstrukcji takiego stroju.

Obecnie cieszące się coraz większa popularnością stroje kąpielowe dwuczęściowe typu tankini to doskonała alternatywa dla klasycznego bikini, które nie pozostawia miejsca dla wyobraźni.

W przypadku tankini zasłonięta jest większa powierzchnia ciała, ale luźna koszulka sprawia, że każda dziewczyna w takim stroju wygląda niezwykle seksownie i pociągająco. Jeśli zatem szukasz czegoś pośredniego pomiędzy strojem jednoczęściowym i bikini, strój typu tankini wydaje się rozwiązaniem niemal idealnym.

Wciąż możesz liczyć na wygodę oferowaną przez strój dwuczęściowy i jednocześnie na zakrycie większej powierzchni ciała gwarantowane przez kostiumy jednoczęściowe.

Jednym minusem tankini jest mała wygoda w czasie kąpieli. Pływanie w koszulce jest nie tylko niewygodne, ale i dla wielu dziewczyn zwyczajnie krępujące.