Stroje kąpielowe dla wszystkich

Modne stroje kąpielowe

Jeśli masz o kilka kilogramów za dużo, nie martw się! Dla ciebie też powstają modne stroje kąpielowe, dzięki którym poczujesz się pewnie, kobieco i atrakcyjnie. Musisz pamiętać tylko o kilku ważnych zasadach, a świat legnie ci u stóp.

Dominikana Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe – zasady, które powinnaś stosować:

  1. Wybieraj stroje z wbudowanym biustonoszem. Posiadają one odpowiednie fiszbiny utrzymujące biust. Wiele z nich składa się z dwóch warstw, zewnętrznej i wewnętrznej pełniącej funkcję podszewki modelującej
  2. Noś staniki z szerokimi ramiączkami. Są one silniejsze i nie będą wgniatać się w twoje ramiona, pozostawiając nieładne wgłębienia i ślady.
  3. Unikaj fasonów bez ramiączek. Spowodują, że najpiękniejszy duży biust będzie wyglądał ciężko. Poza tym funkcjonalność takiego biustonosza jest raczej niska.
  4. Modne stroje kąpielowe nie zawsze muszą być dwuczęściowe. Stroje jednoczęściowe wracają z podwójną siła,  w wielu ciekawych wzorach i fasonach. Dzięki temu, że zakrywają brzuch i boczki świetnie wymodelują twoją sylwetkę!
  5. Nie bój się kolorów, może i czarny wyszczupla, ale raczej nie dodaje lekkości i energii twojej sylwetce. Unikaj także poziomych pasów – zatracą i poszerzą twoje proporcje. Modne stroje kąpielowe są teraz w odważnych, żywiołowych kolorach, które odciągają uwagę od mankamentów.
  6. Nie decyduj się na bikini. Mocno wycięte kroje mogą sprawić wrażenie ciasnych i zbyt małych.
  7. Noś dodatki! Kapelusz, biżuteria czy okulary świetnie dopełnią twój kostium i nadadzą szyku twojej stylizacji!